Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Awatar użytkownika
Goldschmidt
Posty: 1738
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:29 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Goldschmidt »

@vini639 o której oddałeś głos? Miałem wrażenie że byłeś nader pewny winy cmc :v
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

równo 17:30. co mam na swoją obronę? Nic, każdy ma jakieś swoje typy, dla mnie zachowanie cmc było podejrzane od samego początku, więc szedłem w to. czas na refleksję.
Ostatnio zmieniony pt maja 12, 2023 10:57 pm przez vini639, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

minusek pisze: pt maja 12, 2023 10:45 pm Dlaczego mafia się nie podpięła, aby ratować Mateosa? Dlaczego sam Mateos tego nie zrobił, tylko zagłosował na Asikę?

Mateos. – 5 (rokoko, kleyo, minusek, damikor, Gehu)

Dzisiaj te 4 osoby (poza mną) 2 po 2:
naimad9 – 3 (damikor, rokoko, Asika)
Scratch – 2 (kleyo, Gehu)

Zafiksowałem się za bardzo po reakcjach 3 panów?
Po pierwsze, wybacz te poprzednie inwektywy, stresowałem się przed wynikami linczu i mordu i dałem się trochę ponieść emocjom. Niemniej nadal uważam, że Twoja teoria jest błędna.

Tłumaczymy Ci, że mafia się nie podpięła, bo nie spodziewała się że padnie. Teraz znowu błędnie interpretujesz, bo skoro wcześniej w 5 osób ubiliśmy mafiozę, a potem robią się z tego dwie pary do głosowania, to należałoby się raczej przyjrzeć temu, który poszedł w inną stronę.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

vini639 pisze: pt maja 12, 2023 10:41 pm Uła, pomyłka :roll: ale mi cmc pasował na mafioso, w takim razie jutro kondi/Antura na ten moment. Podejrzenia mam również co do Geha i Scratcha.
Vini, co to za sianie fermentu i i rzucanie podejrzeniami na wszystkich wokół? Mieliśmy remis, to musi być rozwiązane od razu. Zwłaszcza biorąc pod uwagę wcześniejsze susy rzucane w stronę Antury.
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

na ten moment nie zadeklarowałem głosu, spokojnie. Nie mogę być teraz pewien na 100%, na kogo on pójdzie, tyle.
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Lincz 1:
Macarena - 4 (Skurwibak, Gondola., naimad9, Mateos.)
rokoko - 3 (Antura, Bury Zenek, minusek)
damikor - 2 (Goldschmidt, Asika)
kondi - 2 (kleyo, lisior)
Antura - 1 (liso7)
cmc - 1 (vini639)
Gehu - 1 (damikor)
Gondola. - 1 (Marcins)
kleyo - 1 (kondi)
Scratch - 1 (rokoko)
vini639 - 1 (Scratch)

Lincz 2:
Gondola. – 3 (Asika, Mateos., lisior)
Antura – 2 (liso7, Marcins)
Bury Zenek – 2 (Goldschmidt, minusek)
cmc – 2 (kondi, vini639)
kondi – 2 (cmc, kleyo)
Mateos. – 2 (damikor, Gehu)
kleyo – 1 (Antura)
lisior – 1 (naimad9)
RevolPL – 1 (Gondola.)
rokoko – 1 (Scratch)
Scratch – 1 (rokoko)
vini639 – 1 (Bury Zenek)

Lincz 3:
Mateos. – 5 (rokoko, kleyo, minusek, damikor, Gehu)
Antura – 4 (liso7, Scratch, Marcins, cmc)
cmc – 2 (kondi, vini639)
naimad9 – 2 (Goldschmidt, Asika)
Asika – 1 (Mateos.)
kleyo – 1 (Skurwibak)
Marcins – 1 (Bury Zenek)
minusek – 1 (naimad9)

Lincz 4:
cmc – 4 (Bury Zenek, kondi, Antura, vini639)
Antura – 4 (liso7, Marcins, cmc, minusek)
naimad9 – 3 (damikor, rokoko, Asika)
Scratch – 2 (kleyo, Gehu)
kleyo – 1 (Skurwibak)
kondi – 1 (Goldschmidt)
Marcins – 1 (Scratch)
minusek – 1 (naimad9)
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

I'm dead :(
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

Jest jakiś limit znaków na testament?
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

vini639 pisze: pt maja 12, 2023 10:59 pm na ten moment nie zadeklarowałem głosu, spokojnie. Nie mogę być teraz pewien na 100%, na kogo on pójdzie, tyle.
W zasadzie chyba jedyna sytuacja kiedy jutro nie ubijemy Antury to cmc okazujący się detektywem, który ją sprawdził i świeci jako niewinna (oczywiście wtedy może być OC, ale to wtedy można spróbować zostawić to na później). Bez tego chyba nie ma innej opcji.
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

Eh Cmc, mam nadzieję że wyjaśnisz w testamencie swoje wyjebongo, ale tak, rozumiem, dwie edycje w tym samym czasie, chociaż kurcze, myślałam że always gramy for winning, no nic, oddaje się w ręce miasta, czynce swoją powinnosc, it was fun
Ostatnio zmieniony sob maja 13, 2023 3:34 am przez Antura, łącznie zmieniany 1 raz.
minusek
Posty: 1392
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 9:32 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: minusek »

kleyo pisze: pt maja 12, 2023 10:54 pm Po pierwsze, wybacz te poprzednie inwektywy, stresowałem się przed wynikami linczu i mordu i dałem się trochę ponieść emocjom. Niemniej nadal uważam, że Twoja teoria jest błędna.
Nie ma sprawy, nikt się nie obraża :) To gra i wszystkie chwyty dozwolone. Zresztą w poprzedniej edycji miałem to samo, tam też trafiłem w mafiozę. Tzn, czy też to zobaczymy potem.
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

To mi sie koncepcja rozjebala. Zostaje mi Asika i kleyo, ale nie wiem czy to ma teraz jakiekolwiek znaczenie.

edit: a nie czekaj, bo tu 4:4 bylo. to troszke zmienia postac rzeczy
vini639
Posty: 126
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 1:04 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: vini639 »

Jedno lekkie przemyślenie przed snem - dlaczego Scratch wycofał się z głosowania na Anturę w 4. linczu? We wczesniejszym głosował na nią jako drugi w kolejności, dziś raczej podtrzymywał swoje zdanie - przynajmniej tak wywnioskowałem z jego posta + kompletne nic odnośnie Marcina i nagle oddaje głos na Marcina, a nie na Anturę? :mysli:
kondi
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:33 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kondi »

Dobrze licze ze ksiadz dzisiaj na siebie?

@kleyo ty lobuzie.

edit: cmc podszledl do tej edycji na wyjebce jednak, szkoda.

Zostaje mi kleyo, asika i gold. W tej trocje jest dwoch.
Bat bedzie krecony od samego rana na mnie, wiec apel do miasta: czytajcie i analizujcie. Ja sie juz nie wybronie, ale forma i i styl tych atakow powinny wam dac cos.
Na kogo poleci glos, napisze jutro. Bedzie to jedna z trzech wyzej wymienionych osob.
Awatar użytkownika
Antura
Posty: 0
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 5:17 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Antura »

Wróciłam z imprezy.

Czy nie mówiłam, że mam paskudne typy?

Idę... trochę się wyspać przed studiami.

pray
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

Forumowa Mafia pisze: pt maja 12, 2023 10:35 pm Mord powstrzymany przez modlitwę księdza.
No i taką edycję to ja rozumiem.
Antura pisze: sob maja 13, 2023 3:44 am Idę... trochę się wyspać przed studiami.
Dobrze, że przed snem zdążyłxś zmienić "myślałem" na "myślałam" w swoim poprzednim poście. Jeszcze by ktoś zauważył.
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Mamy 2023 rok, wszystko jest możliwe. Chociaż przy takiej dynamicznej płynności płci... można się nadziać. :ptak:
Awatar użytkownika
kleyo
Posty: 165
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 12:40 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: kleyo »

Już dwie osoby (Antura i kondi) naciągają narrację, że cmc grał na wyjebce. Ja jednak twierdzę, że był detektywem i stąd taka gra, stąd ten pomysł z modlitwą za mnie (jak pisałem wcześniej MAJSTERSZTYK, choć tylko mafia i ksiądz wiedzą za kogo była teraz modlitwa) i stąd stwierdzenie, że nie boi się śmierci, bo ma testament. Jak dla mnie dzisiaj musimy ubić Anture, potem prawdopodobnie kondi (bo widać że oboje współpracują).

W sumie nietypowa sytuacja, bo wiadomo dokładnie kto poleci w kolejnym linczu i mordzie, więc trochę nudny czas się nam teraz kroi.

Wczoraj się zasiedziałem znowu, ale jak to mówią, wyspie się w trumnie. Jednak dzięki temu widziałem, że do 2 w nocy siedzieli tu vini, kondi plus 2 osoby ukryte (plus ja jako trzecia), wiem że na pewno ukryta jest Antura i rokoko, ale mógł to być też ktoś inny.

Ej tak teraz myślę, może Antura to... Artur?
Ciemno nocka idym ją, ciemno nocka idym ją,
Hej, na Kotarzu, na Kotarzu, dziewki śpią.
Awatar użytkownika
Asika
Posty: 10
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 2:58 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Asika »

kondi pisze: pt maja 12, 2023 11:40 pm Zostaje mi Asika i kleyo
edit: a nie czekaj, bo tu 4:4 bylo. to troszke zmienia postac rzeczy
kondi pisze: sob maja 13, 2023 12:01 am Zostaje mi kleyo, asika i gold. W tej trocje jest dwoch.
Zorientowałeś się, że był remis między dwójką graczy i jeden z nich został wybrany przez mafię na rzecz ratowania drugiego, i to przywiodło Cię do konkluzji, żeby dodać do swojej puli podejrzanych... Golda? :mysli:
"Był zawsze niezwykłym i zdolnym dzieckiem, na którym nikt się nie poznał. Gdy dorósł, w dalszym ciągu nikt go nie rozumiał i życie jego było pod każdym względem tragiczne." Tove Jansson
Marcins
Posty: 330
Rejestracja: ndz maja 30, 2021 5:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Marcins »

Ksiadz jak Ty mnie teraz zaimponowales!!! Piekna robota!!

Antur/a "I'm dead" "ile znakow w testamencie"

Od razu mi ta taktyka przypomina Asike z zeszlej edycji. Tez pisala, ze jutro leci na bank, jakim cudem dzis8aj nie ona itp.Prosze zgadnac, gdzie byla?Tak w Mafi. I widze, tutaj sporo podobienstw z Antura, ktora wg mnie to mafia.
Ksiadz zrobilega robote i mam podjerzenia za kogo sie pomydlil, ale to jeszcze raz musze zweryfikowac swoj trop Trzeba przejrzec magiczne kolory i zobaczyc to poszedl rakoem w ostatniej chwili i jak rozbily sie glosym miedzy tym a poprzednim linczem.

Co do cmc oby nie byl detem, ale czkamy ziomeczki na testament i mam nadzieje, ze jesli był to chociqz jednego trafil!
@cmc musisz!
Awatar użytkownika
Scratch
Posty: 5
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 7:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Scratch »

vini639 pisze: pt maja 12, 2023 11:59 pm Jedno lekkie przemyślenie przed snem - dlaczego Scratch wycofał się z głosowania na Anturę w 4. linczu? We wczesniejszym głosował na nią jako drugi w kolejności, dziś raczej podtrzymywał swoje zdanie - przynajmniej tak wywnioskowałem z jego posta + kompletne nic odnośnie Marcina i nagle oddaje głos na Marcina, a nie na Anturę? :mysli:
Zaufałem jej po prostu i zagłosowałem na środkową osobę z jej listy i tyle. Jak widać był to błąd ufając jej. Może dzisiaj znowu referaty będą na 3 strony 😏?
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Czyli z listy "od najbardziej niewinnego do winnego" wybrałeś... kogoś ze środka? Ciekawa taktyka. I to jeszcze po tych postach:
Scratch pisze: czw maja 11, 2023 8:50 pm Czasami trzeba poświęcić rękę, żeby ocalić organizm. Sukces wymaga poświęceń.

Moim zdaniem decydujący głos Gehu nie jest przypadkowy... pytanie czy poświęcili Mateosa czy uratowali Anture 🤔
Scratch pisze: czw maja 11, 2023 9:27 pm Antura, czemu nie głosowałaś?
Scratch pisze: pt maja 12, 2023 9:35 am Niby się nie zna, nie ogarnia, a tutaj nagle referaty na 3 strony na każdego ...
Wydawało się, że referaty są dla Ciebie podejrzane, ale wychodzi na to, że jednak nie są. No cóż, Ty za to jesteś podejrzany fest. Ale spokojnie, dziś są inne priorytety (chyba, że testament Cmc coś zmieni).

W niedzielę lincz też już powinien być dość oczywisty. ;)
Bury Zenek
Posty: 0
Rejestracja: ndz wrz 04, 2022 11:30 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Bury Zenek »

No nie wiem Antura, próbuj.
Gehu
Posty: 378
Rejestracja: czw cze 03, 2021 9:52 am

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: Gehu »

No i mamy masowe ustawki, mafia decyduje i... nie śpi? Vini Kondi Kleyo i 2 osoby.. Czekamy na testament cmc.
Dla mnie nadal Scratch bardzo mocno podejrzany.
Awatar użytkownika
damikor
Posty: 2
Rejestracja: ndz maja 07, 2023 6:43 pm

Re: Forumowa Mafia - Edycja pierwsza (siedemnasta)

Post autor: damikor »

Ale jakie ustawki, o ile Cmc nie wyskoczy z jakimś detektywowaniem, to mamy obowiązek zweryfikować ten remis. I nie ma co tego przeciągać. A nawet jeśli wyskoczy... to imho i tak musimy sprawdzić Anturażego, bo istnieje cień szansy na niespodziewanego OC. Tak że krótka piłka z mojej strony.

A co do Scratcha, patrząc po głosowaniach i postach - zajmuje on miejsce Mateosa na mojej liście "brak głosu na niego to jakaś aberracja". Nawet Naimad9 może w tym momencie poczekać - chociaż w sumie nie robi mi dużej różnicy który z nich poleci pierwszy.
ODPOWIEDZ