Znaleziono 115 wyników
- czw cze 25, 2026 5:47 pm
- Forum: Kadra
- Temat: Vinicius Jr
- Odpowiedzi: 506
- Odsłony: 543960
Re: Vinicius Jr
Gość znowu jest pod wodzą Carlo i robi liczby, ciekawe. Gdyby zmienił swoje zachowanie to nie wiem czy nie wolałbym, żeby stał się liderem Realu, a Mapetowi podziękować.
- czw cze 25, 2026 5:46 pm
- Forum: Kadra
- Temat: José Mourinho
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 32946
Re: José Mourinho
To on nas wyprowadził z tego marazmu, ja wiem, że to było dawno, ale ma szacunek u Floro i liczę, że zgarnie LM w Realu, bo chyba tego najbardziej mu zabrakło.
- pn cze 22, 2026 6:53 pm
- Forum: Piłka nożna
- Temat: Mistrzostwa świata 2026 - USA/Kanada/Meksyk
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14212
Re: Mistrzostwa świata 2026 - USA/Kanada/Meksyk
wypluj te słowa, najgorszy finał z możliwych, ja tam obstawiam, że Japonia może zajść do finału, a co.
- ndz cze 14, 2026 6:07 pm
- Forum: Kadra
- Temat: Marc Cucurella
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 216
Marc Cucurella
Wydaje się, że transfer klepnięty, co sądzicie?
- sob cze 13, 2026 4:47 pm
- Forum: Piłka nożna
- Temat: Mistrzostwa świata 2026 - USA/Kanada/Meksyk
- Odpowiedzi: 13
- Odsłony: 14212
Re: Mistrzostwa świata 2026 - USA/Kanada/Meksyk
Tylko Portugalia i Cristiano, jemu się to po prostu kurwa należy.
- pt cze 12, 2026 12:13 pm
- Forum: Kadra
- Temat: José Mourinho
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 32946
Re: José Mourinho
styl może nie będzie jakiś łał, ale on bardziej przychodzi zeby uporządkować ten klub na nowo. Jestem ciekaw jak się dogada z Vinim czy Mapetem.
- pt cze 12, 2026 12:54 am
- Forum: Kadra
- Temat: Bernardo Silva
- Odpowiedzi: 27
- Odsłony: 46587
Re: Bernardo Silva
skoro on przychodzi to wychodzi, że Paz jednak faktycznie zostanie w Como.
- pt cze 12, 2026 12:53 am
- Forum: Kadra
- Temat: José Mourinho
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 32946
Re: José Mourinho [S.L. Benfica]
Witamy, oby ogarnął te gwiazdeczki
- pn cze 08, 2026 12:02 pm
- Forum: Transfery
- Temat: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?
- Odpowiedzi: 785
- Odsłony: 1727277
Re: Kto i dlaczego powinien dojść do Realu?
No właśnie słowo klucz "oferte". Niestety ale, Bayern nikogo nie odda ani PSG, bo mają wywalone w te pieniądze. Co do naszej kochanej dwójki, wątpię, że jeden z nich odejdzie, Perez stawia mocno na marketing, a oni co by nie mówić przyciągają tłumy. Alvarez? nam potrzebna typowa 9, a nie k...
- pn cze 08, 2026 12:18 am
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
Dalej nie rozumiesz, przecież taki Kylian nigdy nie wygrał LM, bójki które wychodzą do prasy, mnóstwo kontuzji, Perezowi właśnie chodzi, że Ci którzy nasyceni są, znów mieli głód do wygrywania, a jak nie to wypad, dlatego przychodzi Mou, Florek nie może pozwolić sobie na kolejny rok bez trofeum, bo ...
- ndz cze 07, 2026 9:53 pm
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
Przecież Napoli samo zwolniło Carlo, a co do Evertonu na średnią pkt nie patrzysz? to przepraszam, o co chodzi w piłce? W dodatku wrzucasz Conte i dalej nie rozumiesz, czym jest Real Madryt. Florek, jak komuś ufa i darzy szacunkiem to da wolną rękę przy transferach, zarządzaniu, było tak z Mou czy ...
- ndz cze 07, 2026 9:49 pm
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
Pamietasz czasy Mou w Realu, czy tak sobie gdybasz? Nie wygrał LM, ale wprowadził porządek w tym zespole i przede wszystkim klątwa 1/8 została przebita, zresztą usunął Valdano wtedy i przeprowadził transfery nie za wielkie kwoty, które się sprawdziły, ale pomijając, dla Florka najważniejsza jest LM,...
- ndz cze 07, 2026 9:18 pm
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
Przecież Napoli samo zwolniło Carlo, a co do Evertonu na średnią pkt nie patrzysz? to przepraszam, o co chodzi w piłce? W dodatku wrzucasz Conte i dalej nie rozumiesz, czym jest Real Madryt. Florek, jak komuś ufa i darzy szacunkiem to da wolną rękę przy transferach, zarządzaniu, było tak z Mou czy n...
- sob cze 06, 2026 8:10 pm
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
Mou jest potrzebny ze względu na to, żeby gwiazdeczki ogarnąć, wyobrażasz sobie Viniego, który schodzi i odwala takie sytuacje przy nim? Gdzie ma Jose poparcie Florka? Poza tym podaj mi aktualnie lepszego trenera na stanowisko w Realu, przy tym całym syfie. Co do Carlo - przecież w Evertonie miał na...
- czw cze 04, 2026 11:36 pm
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
O Carlo też tak sądziliście? Emery top4 z Villą, łał. Xabi z Leverkusen wygrał bundeslige i jak to się skończyło? Real aktualnie potrzebuje kogoś takiego jak Mou, osobiście wolałbym Kloppa, a raczej nie jest to możliwe. Florek bardzo mocno ceni Mou i mam nadzieje, że faktycznie będzie miał wolną ręk...
- śr cze 03, 2026 9:54 pm
- Forum: Kadra
- Temat: Antonio Pintus
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 24236
Re: Antonio Pintus
Ile wygraliśmy za Pintusa? ty coś musisz brać, bo nie wierze, że takie pierdoły na trzeźwo piszesz
- śr cze 03, 2026 9:52 pm
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
Czyli wszyscy na Emerego się uwzięli w wiekszych klubach, bo to zależy od dyrektora, czy prezesa? widzisz chyba jak wygląda aktualnie PSG?
- śr cze 03, 2026 7:24 pm
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
Miał PSG i Arsenal, przy obecnej kadrze twierdzisz, że to lepszy wybór niż Mou? 
Re: Endrick [wypożyczony]
pewnie wróci i będzie jako "nowy transfer"
- śr cze 03, 2026 6:56 pm
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
w jakim dużym klubie Emery się sprawdził?
- śr cze 03, 2026 3:25 pm
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
Emery lepszy od Mou? Nowe, nie znałem.
- śr cze 03, 2026 1:13 am
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
Ja widzę, że jednak nick nie jest przypadkowy.
- wt maja 26, 2026 12:39 pm
- Forum: Kadra
- Temat: José Mourinho
- Odpowiedzi: 37
- Odsłony: 32946
Re: José Mourinho [S.L. Benfica]
Jedyny słuszny wybór, Klopp nie do wyciągnięcia. Mam tylko nadzieje, że będzie miał pełną władzę.
- wt maja 26, 2026 9:29 am
- Forum: Królewscy
- Temat: Enrique Riquelme
- Odpowiedzi: 32
- Odsłony: 1023
Re: Enrique Riquelme
Niepotrzebny temat i tak wiadomo, że Florek wygra.
- czw maja 07, 2026 8:14 am
- Forum: Piłka nożna
- Temat: Liga Mistrzów 2022/2023
- Odpowiedzi: 145
- Odsłony: 4351679
Re: Liga Mistrzów 2022/2023
Jak wygrywał MŚ z Francją to raczej nikt nie mówił, że Kylian zły.